אודות

אודות המשרד

עו”ד טל בן שושן
עו"ד טל בן שושן

עו”ד טל בן שושן הינו בוגר תואר ראשון במשפטים ובעל הסמכה בעריכת דין והליכי גישור מטעם לשכת עורכי הדין וחבר בוועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין.
במסגרת התמחותו עסק טל בניהול תיקים פליליים מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשרד הפנים, ובניהול תיקים אזרחיים.
בעברו שימש טל במשרות ניהול שונות, בין היתר, כמנהל פיתוח עסקי בחברה בכירה – במסגרת תפקידו עסק בניהול מו"מ עם בכירים, בעריכת הסכמים מסחריים וביצירת שיתופי פעולה עסקיים עם חברות מובילות במשק הישראלי.
כמו כן, בעברו עבד מספר שנים בתחום הליטיגציה כשכיר במשרד עו"ד מהמובילים בארץ בתחום הקניין הרוחני ודיני לשון הרע. בנוסף, טל התקבל למערך הייצוג החיצוני מטעם משרד המשפטים. הניסיון שצבר טל במגוון תחומים, הן במגזר העסקי, הן במשפט הפלילי והאזרחי, על כל ההיבטים, הקנה לו ראייה היקפית, אסטרטגית וניסיון מקצועי בניהול תיקים ובייצוג הלקוחות בפני הערכאות המוסמכות בבתי משפט.

שלום וברוכים הבאים לאתר tbs-law.co.il (להלן: "האתר").
האמור באתר הינו הגדר מידע כללי בלבד.
האתר מכיל בתוכו תכנים משפטיים שונים ומאמרים פרי עטו של עוה"ד טל בן שושן.
יובהר, כי אין באמור באתר בכדי להחליף ייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית המתבצעים ע"י עורך דין בקיא ומוסמך בתחום הספציפי ובהתאם לנסיבות המקרה. גולש אשר בוחר לפעול או להימנע מפעולה מסוימת בהתבסס על המידע המופיע באתר זה, עושה זאת על אחריותו בלבד.
כלל התכנים באתר הינם תכנים מקוריים אשר נכתבו על ידי בעל האתר – עוה"ד טל בן שושן . אין לעשות כל שימוש בתכנים המופיעים באתר ללא קבלת רישיון שימוש מראש ובכתב מאת עו"ד טל בן שושן שהינו בעל זכויות היוצרים בהם. אין ליצור כל עותקים של התכנים המופיעים באתר זה או חלקים מהם, אין לפרסמם, להפיצם או לאחסנם בכל מדיה.
תודה והמשך גלישה מהנה, בכל שאלה מוזמנים לפנות למשרדנו.

דילוג לתוכן